وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی
سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
  • 1399/09/17 - 17:10
  • 3885
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تامین اعتبار استخدام 30 هزار نیروی انسانی جدید انجام شد/ دفترچه آزمون استخدامی 7 هزار نفری در دی ماه منتشر می شود

معاون توسعه مدیریت, منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت : با تامین مالی برای جذب و به کارگیری 30 هزار نیروی انسانی جدید از سوی سازمان برنامه و بودجه......

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی

معاون توسعه مدیریت, منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت : با تامین مالی برای جذب و به کارگیری 30 هزار نیروی انسانی جدید از سوی سازمان برنامه و بودجه، بخش عمده ای از نیازهای حوزه سلامت کشور رفع می شود.

سید کامل تقوی نژاد افزود: یکی از مهم ترین اولویت های مورد نظر در دو سال اخیر، رفع کمبودهای موجود و تامین نیروی انسانی فعال بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی راه اندازی شده در کشور بوده است.

وی تصریح کرد: با تامین مالی مجوز جذب 30 هزار نفر نیروی انسانی جدید که بخش عمده ای از آنها در بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه های اورژانس شروع به کار خواهند کرد، می توان انتظار داشت که از بار کاری بسیار بالای کادر پرتلاش و خستگی ناپذیر دانشگاه های علوم پزشکی و مدافعان سلامت کاسته شود.

تقوی نژاد تاکید نمود: با بکارگیری این نیروها، تعداد افرادی که در 2 سال اخیر جذب وزارت بهداشت می شوند به بیش از 50 هزار نفر خواهد رسید که ان شاءلله شاهد تحول عظیم و تاثیرگذار در حوزه منابع دانشگاه های علوم پزشکی کشور خواهیم بود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت همچنین یادآور شد: دفترچه آزمون برای بکارگیری تعداد 7 هزار نفر از محل مجوزهای قبلی در دی ماه سال جاری منتشر و آزمون استخدامی نیز در هفته آخر بهمن ماه برگزار می شود.

  • گروه خبری : دفتر معاونت توسعه
  • کد خبر : 156801
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید