• 1400/11/06 - 14:45
  • 258
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

وزارت بهداشت در کنار کارکنان خود قرار دارد و تا حصول نتیجه‌ای مطلوب مطالبات آنان را پیگیری می‌کند

دکتر رحیمی با اشاره به اهمیت اجرای فوق‌العاده خاص در مجموعه وزارت بهداشت گفت: مقام عالی وزارت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌وبودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه است که امیدواریم سازمان برنامه‌وبودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر بهروز رحیمی اهمیت و توجه به منابع انسانی در وزارت بهداشت را یکی از مهم‌ترین ارکان سازمانی دانست و بر لزوم تکریم و ایجاد مسیری برای رشد و پیشرفت کارکنان در نظام سلامت تأکید کرد.

 
معاون وزیر بهداشت گفت: از اولویت‌های ما در وزارت بهداشت، تأمین امنیت شغلی کارکنان است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت و طبق دستور مقام عالی وزارت، مجموعه معاونت توسعه در تلاش است که کلیه کارکنان نظام سلامت تبدیل وضعیت شوند که البته همکاری و همدلی همه سازمان‌های ذی‌ربط را می‌طلبد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ضمن تأکید بر توانمندسازی و حفظ کرامت انسانی در مجموعه وزارت بهداشت اظهار کرد: با در نظر گرفتن این دو نکته می‌توانیم نیروهای انسانی بسیار قوی، با درایت و عملکردی بالا پرورش دهیم تا بتوانند به مردم شریف ایران باروحیه‌ی انقلابی و بسیجی خدمت کنند.

 

دکتر رحیمی با اشاره به اهمیت اجرای فوق‌العاده خاص در مجموعه وزارت بهداشت گفت: مقام عالی وزارت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌وبودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده است اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه می‌باشد که امیدواریم سازمان برنامه‌وبودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

وی در ادامه افزود: در راستای تحقق این مطالبه، وزارت بهداشت در کنار کارکنان خود قرار دارد و تا حصول نتیجه مطلوب این مهم را دنبال خواهد کرد.

معاون توسعه وزارت بهداشت با بیان این‌که شعار دولت و وزارت بهداشت مبارزه با فساد است، گفت: برای دستیابی به این مهم باید در اولین قدم شفافیت را در همه ابعاد مختلف سازمان پیاده‌سازی و سیر عملکردی همه مجموعه باید در اتاق شیشه‌ای اتفاق بیفتد تا عموم مردم و جامعه آن را دیده و از اقدامات مطلع باشند.

وی گفت:استراتژی مدیریتی وزارت بهداشت در حوزه پرداخت ها بر این اساس است که اولویت اصلی ما معیشت کارکنان نظام سلامت باشد تا همکارانمان با آسودگی خاطر به مردم عزیز ایران خدمت کنند.


وی همچنین گفت: سیاست‌های انقباضی در پرداخت حقوق‌ها را یکی از خط قرمزهای مجموعه وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: می‌کوشیم نظام پرداخت فعلی که ایراداتی دارد را در راستای بهبود معیشت کارکنان و طبق قوانین و مقررات اصلاح کنیم.

دکتر بهروز رحیمی با اشاره به اهمیت اجرای کامل تعرفه گذاری خدمات پرستاری اظهار داشت: پرستاران عزیز کشورمان در طول دوران کرونا رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های بزرگی را از خود نشان دادند که جای تقدیر ویژه‌ای دارد، از همین رو با رایزنی‌های مداوم با سازمان‌های بیمه‌گر، در تلاش هستیم بسته‌های خدمتی پرستاری را مشخص و دارای چهارچوب کنیم تا بتوان طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری را در وزارت بهداشت به‌طور کامل اجرایی کرد.

وی در ادامه افزود: حجت بر وزارت بهداشت در خصوص اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری تمام‌شده است و آن را اجرایی خواهیم کرد تا با این کار بخشی از زحمات پرستاران را جبران و وضعیت معیشتی آنان را بهبود بخشید.

  • گروه خبری : دفتر معاونت توسعه
  • کد خبر : 161105
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید